Dlouho jsem přemýšlela, odkdy se vlastně člověk může považovat za cestovatele, fotografa nebo jiného tvůrce hodnot. Dle posledních trendů bych řekla, že fotograf jste, když si založíte stránku na FB a hodíte první poptávku, že hledáte modelku (joke :D). Nechci aby to takhle dopadlo s cestováním, že jedu na první dovolenou a hned z toho uděláme cestovatelskou příručku.

Myslím si, že ani příběhy z ranného mládí, kdy mě máma vzala do Thajska a mohla jsem jezdit na slonovi, nebo, že za celou dobu jsem nebyla v moři, protože byl odliv, dokonce i cesta vypraženým autobusem do Bankoku, byla snesitelnější víc než moje mručení, že je mi horko. Asi to nejsou uplně zajímavá témata, ale kdo ví.

Pak je tu druhý typ dovolených o kterých můžu psát hrozně moc, mám zážitky, ale nemám k nim fotky.

Takže vlastně jsem na začátku toho celého, proč to dělám, jak začít, když vlastně nemám nápad. Kdo ví, jestli tenhle blog někdo objeví, jestli to někoho bude bavit a vůbec, komu na tom záleží? Zkusím to pro svůj dobrý pocit pojmout jako deník…

Když tak nad tím přemýšlím, můžu s klidným srdcem říct, že Thajsko byla první dovolená, kam se mnou jel foťák, nebo si to aspoň myslím.

Nemůžu si prostě pamatovat všechno, blbosti zabrali moc velkou část mozku!

TIP: pokud chcete cestovat do Thajska naučte se rusky + azbuku, nebo aspoň pokud jedete do Pattaye, tam vím, že Vám to ulehčí všechno!

Pokud budete chtít článek o Thajsku mýma očima, napište si o něj!

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram

Thajsko – Pattaya 2012

© Claire Wöhl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *